Sukienka z krótkim rękawem

Short-sleeve dress

230.00 
Wzór materiału - wesołe czaszki
Wzór materiału - róże w czachy
Clear

Dress made of 100% cotton. The material is non-stretchable.

Short-sleeve dress
Sizes36384042
Shoulders37373838
Bust869298104
Waist76828894
Hips94102108114
Length88899091